Uprava

Robert Mlakar
Direktor

Tel: 01 3335 660
Fax: 01 3335 640

robert.mlakar@mlakar-vilicari.hr

Snježana Mlakar
Voditeljica administracije

Tel: 01 3335 647
Fax: 01 3335 640

snjezana.mlakar@mlakar-vilicari.hr

Roman Markušić
Izvršni direktor

Tel: 01 3335 651
Fax: 01 3335 657
Mob: 098 471 328

roman.markusic@mlakar-vilicari.hr

Prodaja

Marko Premelić
Voditelj prodaje

Mob: 099 2531 734
Fax: 01 3335 640

marko.premelic@mlakar-vilicari.hr

Željka Kovač
Prodaja novih viličara

Tel: 01 3335 643
Mob: 098 485 667
Fax: 01 3335 640

zeljka.kovac@mlakar-vilicari.hr

Sandra Ilijevec
Prodaja novih viličara i čistilica

Tel: 01 3335 644
Mob: 099 5283 515
Fax: 01 3335 640

sandra.ilijevec@mlakar-vilicari.hr

Marijan Francetić
Prodaja novih viličara i čistilica

Mob: 099 311 0381
Fax: 01 3335 640

marijan.francetic@mlakar-vilicari.hr

Vedran Marendić
Prodaja i najam viličara

DALMACIJA, ISTRA I KVARNER
Mob: 099 219 2082

vedran.marendic@mlakar-vilicari.hr

Toni Kontrec
Prodaja i najam viličara

SLAVONIJA I BARANJA
Mob: 099 272 0250

toni.kontrec@mlakar-vilicari.hr

Najam i prodaja rabljenih viličara

Marela Vukasović
Najam i prodaja rabljenih viličara

Tel: 01 3335 645
Mob: 099 5283 513
Fax: 01 3335 640

marela.vukasovic@mlakar-vilicari.hr

Emanuel Matijević
Najam i prodaja rabljenih viličara

Tel: 01 3335 645
Mob: 099 706 0134
Fax: 01 3335 640

emanuel.matijevic@mlakar-vilicari.hr

Servis

Robert Stunja
Voditelj vanjskog servisa

Tel: 01 3335 656
Mob: 099 3598 222
Fax: 01 3335 657

robert.stunja@mlakar-vilicari.hr

Siniša Kosanović
Voditelj radione

Tel: 01 3335 656
Mob: 099 3966 775
Fax: 01 3335 657

sinisa.kosanovic@mlakar-vilicari.hr

Tomislav Dragozet
Kontroling viličara

Tel: 01 3335 656
Mob: 098 485 660
Fax: 01 3335 657

tomislav.dragozet@mlakar-vilicari.hr

Olja Kosanović
Ponude u servisu

Tel: 01 3335 656
Mob: 098 485 666
Fax: 01 3335 657

olja.kosanovic@mlakar-vilicari.hr 

Jasna Dragozet
Izdavanje računa

Tel: 01 3335 655
Mob: 098 380 847
Fax: 01 3335 657

jasna.dragozet@mlakar-vilicari.hr

Anđelo Mandić
Prijave kvara/servisa

Tel: 01 3335 656
Mob: 099 5283 512
Fax: 01 3335 657

andelo.mandic@mlakar-vilicari.hr

Toni Fruk
Radiona Bestovje

Skladište

Andrea Skendrović
Uvoz-izvoz, izdavanje računa rezervni dijelovi

Tel: 01 3335 642
Mob: 099 5283 514
Fax: 01 3335 640

andrea.skendrovic@mlakar-vilicari.hr

Marko Golubić
Skladištar


Tel: 01 3335 653
Fax: 01 3335 640

Knjigovodstvo

Anita Horvat
Voditeljica knjigovodstva

Tel: 01 3335 647
Fax: 01 3335 640

anita.horvat@mlakar-vilicari.hr

Manuela Jurinec
Knjigovodstvo

Tel: 01 3335 648
Fax: 01 3335 640